top of page

Hakkımızda

Tam Fuarcılık, dünyaca ünlü fuarların tüm yurtdışı satış, pazarlama, tahsilat, stand kurulum ve operasyonel faaliyetlerini yönetim kapsamında ortalama 15 yıllık bir deneyime sahip satış profesyonelleri tarafından kurulan TAM Fuarcılık, İhtisas fuarlarının yabancı katılımcı alan satısı, milli katılım, idari kurumlar ile kurumsal iletişim, yurtdışı temsilcilik & acenta yönetimi, networking ve pazara giriş basta olmak üzere ihtisas fuarlarının tüm altyapı süreçlerine üst düzeyde katkı sağlayan alanında özgün ekipten oluşmaktadır.

Şirketimizin stratejisi; müşterilerimiz ile iş çevreleri arasındaki ilişkilerin analizi, onların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarının belirlenip  istikametleri ve amaçlarına yönelik çözüm odaklı faaliyetler sunmak   üzerine kurulmuştur.

Güvenilir ve kaliteli hizmeti değerleri arasında ilk sırada konumlandıran TAM Fuarcılık, etik değerler dahilinde sürekli gelişen ve geliştiren, öncü bir firmadır.

Fuar Barındırma

TAM FUARCILIK, şirketlerin evrensel kalite ve standartlarda karlılığını arttırabilmeleri için; fuarlara katılım, ikili iş görüşmeleri (B2B), ticari heyet tertibi ve pazar araştırmaları başta olmak üzere sizlere artı değer sağlayacak tüm enstrümanları profesyonel bir anlayış ilkesi ile sunmayı hedefler.

Vizyonumuz

Teknoloji Fuarı
Misyonumuz

Rekabetçi piyasa şartları şirketlerin ihracatçı yapıda olmalarını bir tercih değil bir zorunluluk haline getirmiştir. TAM FUARCILIK, bu gerçek dahilinde, uluslararası pazarlarda sürdürülebilir ve karlı bir büyüme için bizlere emanet edeceğiniz şirketlerinizin iş yükünü azalmayı ve süreçlere pratiklik kazandırmayı misyon edinmiştir.

bottom of page