top of page

KATILIMCI HİZMETLERİ

CATERING

İşletmelerin ürünlerini sergilediği ve potansiyel müşterilerle buluştuğu fuarlar ve etkinlikler esnasında sunulan eşsiz tatlar ve mükemmel aromalar, misafirlerinizin ziyaretleri süresince keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için oldukça önemlidir.

TAM FUAR, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla, fuarlarda sunulan yiyecek ve içeceklerin tedarik edilmesi ve sunulması özel olarak tasarlanmış menüler oluşturulması, servis edilmesi, dekorasyon, ekipman kiralama, temizlik hususunda ve tüm tamamlayıcı hizmetler hususunda katılımcılara ışık tutarak, tüm katılımcıların zevklerine uygun çözümler sunar ve profesyonel bir imaj yansıtmalarına olanak tanır.

Hizmetlerimiz, fuarlarda sunulan yiyecek ve içeceklerin yanı sıra, katılımcıların özel taleplerini de karşılayabilirler. Örneğin, alerjik durumları olan katılımcılar için gluten içermeyen yiyecekler sunmayı veya vegan, vejetaryen ve diğer özel diyet gereksinimlerine uygun yiyecekler tedarik etmeyi de kapsamaktadır.

HOSTESS / TERCÜMAN

TAM FUAR Host/hostes hizmetleri, işletmenizin standında müşterilere rehberlik etmelerini ve ziyaretçilerle etkileşim kurmalarını sağlar. Host/hostesler, firmanızın hedef kitlesine yönelik olarak eğitilerek, fuar standınızın etkili bir şekilde yönetilmesine olanak tanır ve ziyaretçileriniz ile doğru bir iletişim kurmalarına yardımcı olurlar.

Tercüman hizmetleri, fuarlarda işletmelerin yabancı müşterilerle doğru bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmaktadır. Bu hizmet, firmanızın küresel pazarda rekabet edebilmesine olanak sağlarken, hedef kitlenizi genişleterek yeni pazarlar keşfetmenize katkıda bulunur.

Tam Fuar olarak, iyi bir host/hostes ve tercüman hizmetinin, fuar organizasyonlarınızda başarılı bir etkinlik deneyimi sağlamanızın en önemli etmeni olduğunu düşünüyoruz.

Talepleriniz İçin

TAM Fuarcılık

Office: +90 212 465 44 87

Email: murat@tamfuar.com

Mobile: +90 533 033 34 90

bottom of page